Çevrimiçi Kız | Zoe Sugg |

Kitap Adı: Çevrimiçi Kız / Online Girl
Yazar:  Zoe Sugg
Kitabevi / Yayınevi: Pegasus Yayınları

Ünlü blogger  ve vlogger Zoe Sugg ' ın ilk romanı olan kitap , bir blogger olan ve blogunu gizli tutan ve aynı zamanda panik atak sorunu olan  liseli bir kız Penny'nin ağzından 1. ağızdan anlatılıyor. Penny okulda sıkıntıları ve arkadaşlarıyla ve çevresiyle arasında daa bir takım sorunları vardır. Okulda işler sarpa sarınca ailesi Penny'i biraz kafasını dinlesin ve kendine gelsin diye New York'a götürür. New York da Noah adında bir çocukla tanışır ve ona aşık olur. Ama Penny'nin bilmediği bir şey vardır. 
Noah'nın bir sırrı vardır ve bu sır Penny'nin herkesten gizlediği blogunu ve en yakın arkadaşıyla arasındaki ilişkiyi bozabilecek kadar büyük bir sırdır.

Kitap Zoe Sugg'ın ilk romanı olmasına karşın kurgusu oldukça iyiydi ve kitap oldukça sürükleyiciydi. Kitap bana İpek Ongun'un "Bir Genç Kızın Gizli Defteri" kitabını anımsatmadı değil. Benim anladığım kadarıyla kitap da ki Penny yazar Zoe Sugg ' ı temsil ediyor. Sıcacık ve samimi ve havası olan  kitabı herkesin okumasını tavsiye ediyorum.

Peki kitabı okuyanlar kimler ? Okuyanların kitap hakkında ki yorumları duymaktan mutlu olurum. Sizin kitap hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? 


Yorumlar