| Mamamoo - Paint Me | Dramatik Bir Geri Dönüş |

Tekrardan merhabalar arkadaşlar !!! 😄😄😄😄

Nasılsınız ? Gününüz nasıl geçti ?

Bugün güzel sesli, yetenekle dolup taşan 4 güzel kadın  geri döndü. Hepiniz kimden bahsettiğimi çok iyi biliyor değil mi ? Tabii ki de " Mamamoo " !  Evet hepinizin "yaşasın ! " dediğinizi ve hala tekrar tekrar , başa sararak yeni şarkılarını dinlediğinizi buradan duyabiliyorum !

Mamamoo geri döndü ! Bu sefer ki şarkıları önceki albümlerindeki şarkılarının tam aksine , dramatik ve hüzün dolu bir  ballad slow şarkı arkadaşlar. Şarkı hüzünlü bir aşkı anlatıyor.  Şarkıya gelecek olursak; şarkı da arka planda ki müzik de piyano var. Piyano ağırlıklı olan melodimize bir yandan da gitar eşlik ediyor.  Bizim 4 güzel kızımızın muhteşem sesi de bu piyano ve gitar sesiyle o kadar uyumlu ki , dinledikçe dinleyesiniz geliyor. Tüyleri diken diken eden bu muhteşem şarkı da , rap yok. Evet, bu sefer şarkı da hiç rap yok arkadaşlar !

Şarkının klibinde ise her bir üye farklı renkte sade bir elbise giymiş ve klibimizin son 1 dakikası haricinde %80 inin de bu elbiseleri giydiklerini görüyoruz. Peki ne bu elbiseler ve renkleri bir anlam ifade ediyor mu ? yoksa öylesine giyilmiş elbiseler mi ? Tabii ki de hayır ! Her bir renk bir duyguyu ifade ediyor . Kırmızı; Tutkuyu, Mavi ; hüznü, Beyaz; yalnızlığı, ayrılığı ve onunla beraber gelen huzuru ve son rengimiz sarı ise; sıcacık ve ılık mı ılık bir ilkbahar gibi içimize işleyen o güzel neşeyi mutluluğu simgeliyor.  Sonlara doğru kıyafetleri değişiyor ve beyaz olan arka fonumuz siyaha bürünüyor . Burada da aşkın ilerleyen zamanlarda ki gittikçe kararan, içe işleyen karanlığını ve ayrılığın sonunda gelen hüznü ve o tarz duyguları simgelemişler.

Şarkı da klip de oldukça anlamlı ve güzel olmuş. Sadece klip değil sözler de oldukça güzel.  Şarkı dinledikçe dinleyesiniz gelecek kediciklerim. Mutlaka dinleyin !Şarkıyı dinlediyseniz, şarkı ve klip hakkında ki düşüncelerinizi duymaktan çok mutlu olurum. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın 💖💖

iyi geceler canlarım 💗

Yorumlar